Historia

Kancelaria Miller Canfield działa w Polsce od 1992 roku. Pierwsze polskie biuro kancelarii zostało założone w Gdańsku. W roku 1993 rozpoczęło działalność biuro w Warszawie, skupiające największą liczbę prawników, a w 1996 roku biuro w Katowicach. W roku 2005 biuro katowickie zostało przeniesione do Wrocławia.

 

Kancelaria Miller Canfield, zajmując się doradztwem z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i publicznego, świadczy pomoc prawną przedsiębiorstwom prowadzącym działalność gospodarczą w Polsce, firmom zagranicznym i polskim oraz europejskim i polskim instytucjom publicznym.

 

Świadcząc pomoc prawną kancelaria Miller Canfield w Polsce zdołała wypracować takie metody działania, które w harmonijny sposób łączą doświadczenia nabyte w pracy w polskim środowisku prawnym, gospodarczym i kulturowym z doświadczeniami zdobytymi przez macierzystą kancelarię Miller, Canfield, Paddock and Stone plc z siedzibą w Detroit, USA w ciągu 150 lat jej dotychczasowej działalności w międzynarodowym doradztwie prawnym.